10 let od Ztrácíš jako první koncertní DVD Marka Ztraceného naplněné hity a hvězdnými hosty

10 let od Ztrácíš jako první koncertní DVD Marka Ztraceného naplněné hity a hvězdnými hosty

SU71409.jpg HD 2

Na závěr roku Marek Ztracený připravil pro své početné příznivce speciální dárek – DVD 10 let od Ztrácíš – Forum Karlín. Jedná se o záznam výročního koncertu z 27. listopadu roku 2017 ve vyprodané hale Forum Karlín, kde zpěvák oslavoval deset úspěšných let na hudební scéně. Na DVD záznamu nechybí největší hity od legendárního Ztrácíš, přes Sex s ex, Léto 95 až po aktuální To se mi líbí. Mimořádnost tohoto koncertu podtrhují také hvězdní hosté. Marta Jandová ve dvou společných nahrávkách Počasí i Káva a sex a samotný Karel Gott. Ten zde společně s klavírním doprovodem Marka Ztraceného zazpíval svůj velký hit Být stále mlád.

 

„Nemůžu uvěřit, že je to už rok. Před koncertem jsem tlačil čas, abych už mohl na pódium. Pamatuji si, jak jsem se poprvé podíval do narvané řvoucí haly a uvědomil si, že dnes se odehraje něco výjimečného. No a asi půl minuty nato vybuchly efektně připravené konfety, které ale byly špatně namířené a já se do nich zamotal a nemohl ani hrát na kytaru (smích). Paradoxně to mně i koncertu pomohlo. Tenhle koncert měl spousty poprvé. První takhle velký prostor, první, který se přenášel živě do rádia, první, kde jsme natáčeli DVD,“ popisuje pozadí vzniku zpěvák.

YT upoutávka: https://youtu.be/0DwiNlj-L1c

 

 Foto Petr Kurečka 2 2

Krom toho má Ztracený za sebou mimořádně povedený rok 2018! V červnu vydal nové album Vlastní svět, nadšeně přijaté jak fanoušky, tak i hudebními publicisty. Pilotní singl „Minulost“ několik týdnů vedl žebříček nejhranějších domácích nahrávek v českých rádiích, a na podzim dokonce zpěvák dvakrát vyprodal pražské Roxy a brněnské Sono se skvělými koncertními křty.

 

Nezanedbatelná byla i Markova letní festivalová sezóna. Během ní často v roli headlinera zahrál naživo nejen své největší hity, ale představil i písničky z nového alba. Na podzim tohoto roku se účastnil projektu „Za 100 let“, kde se třináct současných domácích hudebních osobností přihlásilo nahrávkou a úspěšným klipem ke stému výročí vzniku republiky. Nedávno také představil kontroverzní videoklip k písni „To se mi líbí“ z posledního alba Vlastní svět. Herečka Nikol Štíbrová se v klipu projevila jako vášnivá fanynka, která svůj idol neváhala svléknout a připoutat k posteli.

 

 

Zdroj, foto: SUPRAPHON a.s.; Petr Kurečka

 

18. únor 2020
Dnes má svátek Gizela

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek