Dione – Přivítejte jaro lehkými recepty!

Dione – Přivítejte jaro lehkými recepty!

Dione image 2

Slunce nás konečně láká do ulic a slibuje letní teploty, které nás co nevidět čekají. V takové atmosféře na těžké jídlo ani není chuť. A proto jsme si pro vás nachystali dva tipy na jarní obědy, s nimiž se kil navíc obávat nemusíte. Využijeme křehkou zeleninu a ryby. Obě jídla můžete kombinovat s dalšími pokrmy a v obou jsme jako základ použili zdravou zeleninu a ovoce Dione, které můžete uchovat v mrazáku, dokud vás na ně znovu nepřepadne chuť.

Rukolovy salatek

Na rukolový salát s marinovanými fazolkami a malinovým dressingem budete potřebovat:

1 balení Malinové dřeně Dione 80 g
1 balení mražených fazolových lusků (celých)
1 balení (250 g) rukoly
2 až 3 stroužky česneku
1 menší sklenička sušených rajčat
vinný ocet
olivový olej
sůl
bílý mletý pepř

Spařte fazolové lusky v osolené vodě a poté zchlaďte ve studené vodě. Vychlazené fazolky osolte, opepřete a dochuťte drceným česnekem. Přidejte rajčata nakrájená na nudličky, pokapejte olejem, který zbyl z rajčat a přidejte pár kapek vinného octa. Nechte odležet v lednici. Do Malinové dřeně Dione 80 g přidejte zbytek oleje z rajčat a směs vyšlehejte. Dochuťte vinným octem, solí a pepřem. Fazolky smíchejte s rukolou a přelijte malinovým dressingem.
(Videorecept najdete na www.mojedione.cz)

 

Rybi filety se zeleninou

Na rybí filety zapečené se směsí Exclusive Julienne potřebujete:

1 balení Exclusive Julienne Dione 350 g
2 rybí filety z bílé ryby
1 citrón
80 g másla
sůl

Rybí filety pokapeme citrónovou šťávou, osolíme a položíme na alobal pomazaný máslem. Filety posypeme mraženou směsí Exclusive Julienne 350 g. Na tu ještě poklademe plátky másla. Celou rybu se směsí zabalíme a pečeme 30 minut na 180 stupňů. Servírovat můžeme se zeleninou, brambory nebo si můžeme nachystat bagetku s bylinkovým máslem.

 

Orientační ceny výrobků:

NOVINKA – Na másle Dione 300 g – 24,90 Kč
Malinová dřeň Dione 80 g - 18,90 Kč
Zelenina na gril Dione Extra 450 g - 37,90 Kč        
Exclusive Julienne Dione 350 g - 22,90 Kč
Kukuřice klasy řezy Dione Extra 450 g - 47,50 Kč

 

Dione Extra Zelenina na Grill 450g talir 

Společnost Agrimex Vestec a.s., vyrábějící produkty značky Dione, oslavila vloni 20let na trhu. K této příležitosti vznikla nová řada zmrazeného ovoce a zeleniny Dione Extra. Tato řada nabízí několik novinek a výhod. Řada Dione Extra je nyní schopna operativně přizpůsobovat gramáže i složení potřebám klienta. Pod tuto značku bylo vybráno jedenáct sortimentních novinek: směsi Minestrone, Ratatouille, Sombrero, Zelenina na grill, Bretaňská, Směs na bramborový salát, jednodruhové Jahody plátek, Švestky půlené, Višně odpeckované, Dýně Hokaido a Kukuřice klasy řezy.

Dione image1
Jakmile bude u těchto druhů, po jejich zavedení na trh optimalizována velikost balení a případné změny ve složení, bude sortiment dále rozšiřován o další novinky. Novinkou je i obal výrobku, na kterém převažují transparentní průhledy do vnitřku tak, aby bylo zřetelně vidět druhové složení, velikost a kvalita komponentů i barevná pestrost směsí.

Sklizenou surovinu Agrimex Vestec a.s. zpracovává v nejmodernějším výrobně-skladovém areálu v České republice, v Panenských Břežanech. Strategická poloha závodu umožňuje zpracování sklizené zeleniny během několika hodin po sklizni. Produkty značky Dione jsou k dostání ve všech běžných potravinových řetězcích jako je např. Albert, Billa, Kaufland nebo Tesco. Recepty a tipy, jak výrobky Dione zpracovat najdete na www.mojedione.cz

 

 

 

Zdroj, foto: www.mojedione.cz

 

 

12. srpen 2020
Dnes má svátek Klára

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek