Horké léto s osvěžujícími recepty Mlékárny Valašské Meziříčí

Horké léto s osvěžujícími recepty Mlékárny Valašské Meziříčí  

28865881 xl

Léto je spjaté s teplým počasím, dovolenou, zmrzlinami i lehkým jídlem. V teplých dnech se každý rád osvěží něčím sladkým i chladným, a proto Mlékárna Valašské Meziříčí připravila tři tipy, jak si léto zpříjemnit. Vyzkoušet lze lahodný koktejl s Kefírovým mlékem nízkotučným, zmrzlinu s Bílým jogurtem z Valašska či lahodný pohár s ovocem a Kysanou smetanou z Valašska.  Tyto recepty jsou velmi jednoduché a vhodné nejen pro dospělé, ale především pro děti. Jsou navíc i zdravé, neboť se skládají jen z těch nejlepších surovin.

 

„Výrobky Mlékáren Valašské Meziříčí jsou v létě velmi osvěžující, proto jsme z nich připravili pro naše příznivce jednoduché recepty," říká ing. Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Bílý jogurt, Kysaná smetana z Valašska a Kefírové mléko nízkotučné mají rozsáhle uplatnění nejen v teplé kuchyni, ale i ve studené. Proto jsou vhodnými ingrediencemi pro letní osvěžující koktejl, zmrzlinu i pohár," dodává Radka Benešová.

 

 

Zmrzlina s Bílým jogurtem z Valašska

 

Ingredience:
450 g Bílého jogurtu z Valašska
ovoce dle chuti či sezónnosti - jahody, maliny, borůvky
med nebo javorový sirup na doslazení


Postup:
Ovoce spolu s Bílým jogurtem z Valašska rozmixujeme do hladka. Pokud je směs málo sladká, můžeme si jí dochutit medem nebo javorovým sirupem. Vzniklou směs pak plníme do formiček na zmrzlinu nebo do kelímku. Dáme do mrazáků a poté podáváme.

DOBROU CHUŤ

26. září 2020
Dnes má svátek Andrea

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek