Lidl slavnostně předá již 66. Rákosníčkovo hřiště

Lidl slavnostně předá již 66. Rákosníčkovo hřiště

www.lidl.cz

Foto Rákosníčkovo hriste 1

V rámci projektu Rákosníčkova hřiště postavila společnost Lidl již 66 hřišť. Toto jubilejní, 66. Rákosníčkovo hřiště oficiálně předá tentokrát městu Prostějov již tuto sobotu 30. července.
V tomto projektu mohou získat hřiště pro děti všechna města nebo městské části, ve kterých stojí prodejny Lidl. Do hlasování jsou automaticky zahrnuty všechny prodejny, které ještě Rákosníčkovo hřiště nezískaly. Záleží tak vždy jen na obyvatelích daného města či městské části, zda hřiště vybojují. Letos se to podařilo Hostivici, Novému Bydžovu, Mnichovu Hradišti, Kralupům nad Vltavou, Roudnici nad Labem, Slanému, Vsetínu, Prostějovu, Praze 11 a Praze 13.
Během jara a léta tu staví společnost Lidl zbrusu nové hřiště s pohádkovou postavičkou Rákosníčka v hodnotě 1,5 milionu korun. Poté je věnuje do správy městu či městské části.
Při předání hřiště Lidl vždy organizuje dětský den plný zábavy pro rodiny s dětmi včetně občerstvení. Pravidelně zde vystupuje Michal Nesvadba z Kouzelné školky a po celý den probíhají  divadelní představení o Rákosníčkovi. Pro děti je k dispozici umělecký koutek, kde si mohou vyrobit své vlastní tričko s Rákosníčkem, nebo si nechat pomalovat obličej. Navíc na ně vždy čeká několik soutěžních úkolů, po jejichž splnění dostanou od Rákosníčka tašku s dárky.

 

Zdroj, foto: LIDL; www.lidl.cz

21. září 2019
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek