Elektronika vašich dětí potřebuje ochranu…

Elektronika vašich dětí potřebuje ochranu…

www.skinzone.cz

SAM T800 dis0001 1


Je to tak, už brzo nastane období, ve kterém budete pořizovat nejen nový penál, ale také stále častěji tablety a chytré mobilní telefony. Inovativní školy se totiž nebrání pokroku v technologiích a dovolují, nebo přímo umožňují dětem, aby si do školy elektronické vychytávky nosily, aby se vzdělávaly ve všech ohledech. Jenž e jak dlouho trvá, než maminka roztržitého prvňáka uslyší: „Mami, on mi na tu aktovku Sedláček dupnul, já nemůžu za to, že se tablet rozbil“, … Nebo: „To se mi asi stalo, jak jsme běželi na oběd, a já jak hodil tou taškou… No do té doby byl mobilní telefon v pořádku“.
Pokud přesně těchto vět chcete být ušetřeni, vyberte svým ratolestem kvalitní designový kryt s bezpečnostními prvky z produkce společnosti Skinzone™, případně své dítě nechte, aby si jej vytvořilo samo – viz několik kroků, které najdete na adrese www.skinzone.cz. Doplňte jej o ochranný polep Screeshield z produkce téže společnosti, případně o ochranné sklo Screenshield Tempered Glass, a ušetříte na případných opravách.
Petr Svoboda, managing director společnosti Skinzone™ doplňuje: „Screenshield Tempered Glass vychází vstříc zákazníkům, kteří preferují skleněné materiály, ručím za to, že mobilní zařízení s touto ochranou snese i přímý úder kladivem. Takže dětské ruce, případně pád, mu pak už opravdu ublížit nemohou… Plus vychytávka pro ty, kteří chtějí mít svůj mobil či tablet vždy čistý: Díky speciální svrchní oleofobické vrstvě, která je velmi příjemná na dotek, a nezůstávají na displeji díky ní otisky prstů, je novinka, z našeho portfolia oblíbená hned z několika důvodů, které jsem již uvedl.“
Díky těmto pomocníkům už nikdy nad obsahem školní brašny své ratolesti nezapláčete…
Při nákupu krytu se inspirujte nejen jeho funkčností, ale také designem. Vyberte si na www.skinzone.cz z více než 900 nabízených motivů. Případně si nahrajte vlastní motiv a získejte originál, který přesně podtrhne vaši osobnost.

SON XPZ2 dis0003
Co je Skinzone™
Společnost Skinzone™ se výrobě dekorativních skinů věnuje již více než pět let. Při nákupu dekorativních potisků je možno vybrat si z téměř 900 nabízených návrhů, nebo jednoduše nahrát vlastní foto, obrázek, grafickou malbu a počkat na zaslání výsledného dekorativního skinu v řádu několika dní.  Cena dekorativních skinů závisí na typu a zařízení, na které jsou aplikovány, u mobilních telefonů se cena skinů pohybuje kolem 200 Kč, v případě notebooků, tabletů a e-readerů se pohybuje kolem 350 Kč.
Ochranné kryty na mobilní telefony jsou technologickou novinkou, cena začíná na 399 Kč.
Ochranné fólie Screenshield™ (můžete si vybrat ze dvou typů: Screenshield™ standard nebo Screenshield™ Tempered Glass) snadno ochrání všechna zařízení s dotykovým displejem. Nabízí doživotní záruku a je jedním z nejlepších způsobů ochrany mobilních elektronických zařízení. Více na www.skinzone.cz

 

 

Zdroj, foto: www.skinzone.cz; KK

21. září 2019
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek