Nový projekt pomůže ženám v předdůchodovém věku

Nový projekt pomůže ženám v předdůchodovém věku

www.zzpraha4.cz

DSCN4239

Zdravotnické zařízení MČ Praha hledá ženy ve věku 55 - 64 let ohrožené na trhu práce (ve výpovědní lhůtě, registrované na ÚP, neaktivní), kterým bezplatně poskytne komplexní podporu s cílem zlepšit jejich postavení na trhu práce v rámci realizace zcela nového projektu financovaného v rámci Operačního programu Zaměstnanost. Těmto ženám zprostředkuje odborné vzdělávání kurzem "Chůva pro děti do zahájení povinné školení docházky" v rozsahu 160 hodin se závěrečnou profesní zkouškou akreditovanou MPSV. Součástí účasti v projektu je také poskytnutí individualizovaného motivačního a psychologického poradenství a souběžná asistence při zprostředkování zaměstnání na pozici chůvy v nově vznikajících dětských skupinách, MŠ a u mladých rodin v Praze.
Realizace odborného kurzu bude zahájena v březnu 2017, konání závěrečných zkoušek z profesní kvalifikace je plánováno na léto 2017.

DSCN4250
Více informací o kurzu i projektu naleznete na www.zzpraha4.cz v sekci Projekty.
Zájemkyně prosím kontaktujte paní Lenku Dvořákovou na telefon 775 474 618 nebo mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Kapacita kurzu je omezena!

letak

19. únor 2020
Dnes má svátek Patrik

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek