Přibalte na dovolenou těhotenský test

Přibalte na dovolenou těhotenský test

www.innovapharma.cz

TehotenskyT InnovaPharma 3


Už vás napadlo se zeptat v okruhu svých známých, kolik z nich otěhotnělo na dovolené?  Něco pravdy na tom je, že na dovolené se těhotní, jedna radost.


Člověk je víc v klidu, neřeší práci ani běžné povinnosti v domácnosti.  Svou roli pak hraje i nové prostředí, společné romantické večery a především spousta času stráveného s partnerem.  „Doporučení hlavně pro budoucí matku je zvolnit, relaxovat, a pokud možno těhotenství neřešit.“, radí Radim Uzel, známý gynekolog a sexuolog. „Klid je předpokladem dobrého zahnízdění oplodněného vajíčka. Tělo totiž jaksi vycítí, že jste v pohodě a že to těhotenství zvládnete! Proto tolik párů otěhotní na dovolené, zvlášť pokud to ještě neměly v plánu!“ Jiná kategorie jsou prázdninová dobrodružství s krásným neznámým . I tato seznámení se mohou stát celoživotním štěstím v podobě zdravého miminka nebo dokonce přerůst v celoživotní lásku.

 

Co dělat, když těhotenství zjistíte na dovolené?

Stát se může pochopitelně i to, že si pro těhotenský test skočíte do lékárny až na dovolené. Hlavní je zachovat klid. Balit se kvůli těhotenství domů je nesmysl.


Ranné těhotenství je období mnoha velkých změn v těle budoucí maminky, a to na ně náležitě reaguje. Těhotenské nevolnosti jsou zcela určitě jedno z rizik, která vám mohou dovolenou nejen zkomplikovat, ale rovnou celou odepsat. A je jedno, jestli si ráno odbudete zvracení a pak už máte relativní klid nebo nezvracíte a mučí vás nekončící pocit žaludku na vodě, tzv. nauzea. Většinou na to prostě nic nezabírá a vy nemáte na nic náladu. Navíc první trimestr často provází veliká únava: Jsou dny, kdy jen spíte nebo byste si to alespoň přála. Tělo se pere s četnými změnami.


Pokud se rozjedou nevolnosti, únava, přehodnoťte program, odpočívejte. A starejte se především o to, abyste byla ve stínu, dobře zásobená pitnou vodou a péčí budoucího tatínka. Máte-li po ruce delegáta, můžete pro jistotu probrat, jak se zařídíte na zpáteční cestu – například, zda by vám bylo možné sehnat prostředky proti nevolnosti, zda je možné rezervovat místo v letadle do uličky, abyste si mohla natáhnout nohy a podobně.


Více o rizicích dovolené v 1. trimestru těhotenství si přečtěte v článku „Na dovolenou v 1. trimestru? Čím dál jedete, tím více zvažujte“ na www.maminka.cz


Krásné a plodné léto vám všem!

 

Tip: Nejrychlejší a nejpřesnější těhotenský test – již 8 dní po oplodnění!

hCG 2
Těhotenský krevní test ZAPTM hCG od Innova Pharma je v současnosti nejrychlejší a nejpřesnější na trhu. Jeho použití je rychlé, bezpečné a stejně snadné jako z moči. Jestli jste těhotná, zjistíte do 10 minut, a to již 8 dní po oplodnění vajíčka. Je to díky tomu, že výše hodnoty tzv. těhotenského hormonu hCG (choriový gonadotropin) v krvi je vyšší než v moči. Těhotenský krevní test ZAPTM hCG dokáže graviditu bezpečně rozpoznat již 8. - 9. den po oplodnění, respektive 2. - 3. den po začátku hnízdění, což je o několik dní dříve než z klasického těhotenského testu z moči.

 

Jednoduché a rychlé použití jako u testu z moči

hCG BLOOD test
Aplikace jednorázového těhotenského krevního testu ZAPTM hCG Innova Pharma je naprosto jednoduchá a hygienicky bezpečná, jako u testu z moči. Jedná se povrchový bezbolestný vpich do prstu, jako znáte například u inzulínového testu pro diabetiky. Pokud přesto cítíte obavy z krevního testu, požádejte o provedení testu vašeho lékaře. Krevní test koupíte v lékárnách, u gynekologů nebo ho lze objednat přímo na www.innovapharma.cz za doporučenou cenu 150 Kč.
 

INNOVA PHARMA je evropskou firmou, která se zabývá zejména aplikací moderních přípravků ve spolupráci s lékaři a vědci z Kanady, Německa a celé Evropské unie. Innova Pharma dbá na přísné dodržování certifikovaných výrobních postupů, přičemž prioritou je snaha přicházet s novinkami, či zlepšovat zavedené a známé přípravky. Innova Pharma testy k dostání v lékárnách nebo na www.innovapharma.cz

Absolutní špička v diagnostice. Nejnovější IVD rapid testy na evropském trhu:
ZAP™ hCG těhotenský krevní test
ZAP™ Troponin I/Myoglobin kardio test
ZAP™ Troponin I kardio test

 

 

 

Zdroj, foto:  www.innovapharma.cz

 

24. září 2020
Dnes má svátek Jaromír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek