Soutěž s Mlékárnou Valašské Meziříčí

Po úspěchu Smetanového jogurtu z Valašska s Manner oplatky ve třech příchutích čokoládový, oříškový a vanilkový uvádí Mlékárna Valašské Meziříčí na trh novinku této řady. Nyní se rozhodla Mlékárna Valašské Meziříčí rozšířit smetanovou lahůdku o tradiční a velmi prodávanou příchuť jahoda.

Mlékárna Valašské Meziříčí spolupracuje s rakouskou společností Manner již od roku 2015. Během této doby se MVM účastnila Manner tour, podílela se na soutěžích či na ochutnávkách a dalších akcích.

soutezgorosJN1113 black silver 97927 2

Soutěžní otázka:
Na jaký sortiment se specializuje Mlékárna VM:
a) na výrobu sýrů
b) na výrobu trvanlivých mléčných výrobků
c) na výrobu čerstvých mléčných výrobků, jako jsou jogurty a zakysané mléčné výrobky?


Správnou odpověď pište pod heslem "mlekarnavalasskemezirici" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 15. prosince 2020

 

www.mlekarna-valmez.cz

 

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

Výherce budeme kontaktovat mailem.

 

Privatizací Beskydských mlékáren v roce 1992 vznikla Mlékárna Valašské Meziříčí. Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty a čerstvé tekuté výrobky. Mlékárna Valašské Meziříčí se zařadila mezi významné výrobce kysaných mléčných výrobků České republiky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Prvotřídní kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí. Její výrobky jsou zastoupeny v celé síti obchodních řetězců i ostatních prodejen. Co se týče exportních aktivit, mlékárna se soustředí na slovenské trhy. Více informací o mlékárně naleznete na: www.mlekarna-valmez.cz

 

 

17. leden 2021
Dnes má svátek Drahoslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek