Soutěž o unikátní žehličku na vlasy značky BABYLISS PARIS

ZNAČKA BABYLISS PARIS PŘEDSTAVUJE NOVOU UNIKÁTNÍ ŽEHLIČKU NA VLASY ST440E

Žehlička na vlasy je dnes základem koupelnové výbavy téměř každé ženy. Francouzská značka BaByliss Paris, patřící mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů, nyní uvádí na trh novou žehličku na vlasy ST440E. Unikátní produkt má žehlící i loknovací plochu, a uspokojí tak ženy prahnoucí po vlnitých vlasech nebo naopak po rovném účesu.

ST440E White BD 2

Plochy žehličky ST440E jsou opatřeny exkluzivním povrchem Gold Ceramic Coating. Ten se stará o rovnoměrné rozložení tepla, je k vlasům velice šetrný a chrání je proti přehřátí. Povrch a plovoucí destičky o velikosti 24 x 120 mm zajišťují také dokonalý skluz vlasu, stálý tlak a snadnou manipulaci. Loknovací kulatá plocha má průměr 28 mm.

 

Soutěžníá otázka zní:
Kolik produkrů v sobě skrývá žehlička na vlasy BaByliss ST440E?
•    3v1
•    2v1
•    1

www.babyliss.cz

 

Správnou odpověď pište pod heslem "babyliss" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 14. prosince 2020

 

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

Výherce budeme kontaktovat mailem.

 


Teplotu žehličky můžete uzpůsobit podle typu vlasů – nastavit lze 6 pozic od nižších 160 °C, vhodných pro jemné vlasy, až po 235 °C. K tomu, aby vlasy byly krásně lesklé, pomůže navíc funkce ionizace.

Výrobci ze společnosti BaByliss Paris si byli vědomi také faktu, že ženy v koupelně obvykle bojují o každou minutu a vyladili vlastnosti žehličky k dokonalosti. Proto má výrobek funkci okamžitého zahřátí, díky které můžete žehličku ihned použít k modelaci požadovaného účesu. Navíc je přístroj opatřen LED displejem pro snadnější používání. A jelikož bylo při vývoji produktu pamatováno na bezpečnost, žehličku lze při manipulaci odložit na teplovzdornou podložku i je opatřena funkcí automatického vypnutí.

Věříme, že žehlička s atraktivním zlatočerným designem, na kterou výrobce poskytuje záruku 3 roky, se stane stylovým doplňkem každé koupelny.
Doporučená cena modelu ST440E je 1.590, - Kč.

ST440E

 

 

 

 

O značce BaByliss Paris:
Francouzská značka BaByliss Paris patří mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka pana Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka Babyliss Paris jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. Každý čtvrtý narovnávač vlasů prodaný v Evropě nese značku BaByliss (údaje GfK poslední známá perioda 2007).
BaByliss Paris vyvíjí produkty profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům. Značkové výrobky BaByliss Paris využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou výrobky BaByliss prodávány s 3. letou zárukou. BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků.
Díky profesionály ověřené kvalitě poskytuje BaByliss Paris na řadu produktů spotřebitelskou záruku prodlouženou na plné 3 roky. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss Paris a BaByliss Paris MEN.

 

17. leden 2021
Dnes má svátek Drahoslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek