Co se stane, když Berenika a její kamarádky vyrazí na párty bez chlapů?

Co se stane, když Berenika a její kamarádky vyrazí na párty bez chlapů?
www.cafe80.cz

Děvčata dostala i lekci tance ve stylu 80 let IMG 3546

Že už se dnes mrkváče, céčka, walkman, digitálky a vinylové desky nenosí? Omyl! Hudba i móda osmdesátých let stále žije a má své obdivovatele dokonce i mezi mladými českými VIP. Do Restaurantu & Music Clubu Café 80’s v centru Prahy vyrazily na dámskou jízdu Berenika Kohoutová, Marika Šoposká, Patricie Solaříková, Aneta Krejčíková a Monika Timková a pěkně to tam roztočily!

Došlo i na míchané drinky IMG 3377
V dvoupatrovém klubu, kde nahoře je restaurace a dole taneční parket, se holky cítily, jako by se přenesly přímo do osmdesátých let. „Osmdesátky mám moc ráda. Když s kámoškama vyrazím na tancovačku, tak je to většinou na tuhle hudbu. Mám to asi i spojené s dětstvím, kdy jsme s rodiči jezdili na dovolenou a poslouchali většinu těchto skladeb,“ sentimentálně zavzpomínala Patricie Solaříková a dál se nechávala unést atmosférou osmdesátých let a jejich typickými hity. Taneční parket je navíc vybaven svítící podlahou, židle u baru jsou ve tvaru Rubikových kostek a všude to hýří barvami.

Partička pěti holek si párty v clubu Café 80s užila IMG 3318
Celý interiér restaurace i music clubu je vyzdoben ve stylu 80. let s množstvím typických detailů. Na zdech visí plakáty nejúspěšnějších hudebníků zlaté éry, obaly vinylových desek, a televizní obrazovky promítají známé klipy. Na stole jsou pod průhledným sklem rozsypána céčka a drinky se podávají zásadně v zavařovačkách.

Skupinku našich pěti krásek si vyhlídli místní playboyové, kteří jim neustále posílali drinky. Jelikož ale mají holky doma partnery, byly neoblomné. A to mezi kluky byl i finalista Muže roku Ondřej Petrák! „Na drinky se nechávám zvát opravdu nerada. Mám pak pocit, že jsem za to někomu něco dlužná. Tohle prostě není můj styl,“ řekla Patricie Solaříková. Naopak Berenika Kohoutová žertovala, že když jde na párty, vyndá doma z peněženky všechny peníze. I Aneta Krejčíková se občas pozvat nechá: „Je mi 24 let. Na drinky se občas nechám pozvat, někdy naopak někoho pozvu já. Myslím, že je to úplně normální,“ konstatovala Aneta, a dodala, že tančí pořád, protože její život je jedna velká taneční párty.

Patricie Solaříková Aneta Krejčíková Berenika Kohoutová Marika Šoposká a Monika Timková u vstupu do Café 80s IMG 3247
Holky občas tančily, občas si povídaly u baru. Styl klubu je sice z let osmdesátých, nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů jde však s dobou. „Nejradši piju vodku se sodou a limetou. Sladké drinky jsou chuťově dobré, ale když si jich dám moc, mám pocit, že jsem snědla vagon cukru,“ křičela přes hlasitou hudbu Berenika Kohoutová a dál se vlnila v rytmu osmdesátek. Zrádnost, ale zároveň lahodnou chuť sladkých drinků jí potvrdila i její kamarádka Monika Timková, se kterou chodí na podobné akce velmi často: „Když párty stojí za to, odcházíme s Berenikou mezi posledními. Já osobně ale tolik pít nemůžu, protože druhý den mě pak vždycky hrozně bolí hlava. Ale i tak je to s kamarádkami vždycky více uvolněné než s partnerem. To se pořád oba staráme, jestli se ten druhý baví a cítím se svázanější,“ ale tady se evidentně dost bavila, protože s Berenikou a ostatními děvčaty vymýšlely jednu bláznivou taneční kreaci za druhou. Dokonce se skamarádily s místní tanečnicí, která jakoby přicestovala v čase z osmdesátých let, a učila je, jak mají správně hýbat.

Skupinku děvčat si vyhlídla i partička mladých kluků mezi nimi finalista Muže roku Ondřej Petrák IMG 3743
„Na tancování v baru jsou určitě nejlepší kamarádky. Jeden čas jsme 80’s párty navštěvovaly s Berenikou docela často. Také jsme s manželem měli rituál, že když jsme přišli domů z mejdanu, tak jsme si doma ještě otevřeli lahev vína a tančili do ranních hodin v obýváku. Po porodu spíš tančím především kolem našeho syna,“ vzpomínala a současně se smála Marika Šoposká, která přiznala, že flámování do ranních hodin byla dříve její oblíbená disciplína, ale dnes už si to nedovede tolik představit.

Marika Šoposká a Berenika Kohoutová si zahrály na DJs IMG 3881
A co na hudbě 80. let nejvíce miluje Berenika Kohoutová? „Že je melodická, oldschool, skvěle se na ní tancuje a při tanci si navíc můžu hrát na Madonnu,“ kdyby navíc její partner tancoval, což se prý zas tak moc často nestává, považovala by ho za náramně sexy! S kamarádkou Monikou Timkovou navíc není v Café 80’s poprvé: „Byly jsme tu už několikrát a vždycky si tu atmosféru moc užívám. Pro mě je to takový spínač volnosti a mám pocit, že jsem v jiném světě a házím problémy víc za hlavu,“ uvolněně podotýkala Monika.

Zdroj, foto: Café 80‘s; Orca

27. září 2022
Dnes má svátek Jonáš

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek