Galavečerem Manažerské extraligy boxu spojujícím sport a charitu provede Marek Vašut

Galavečerem Manažerské extraligy boxu spojujícím sport a charitu provede Marek Vašut: 15. 3. v pražském hotelu Olšanka

box
Obliba boxu, coby ideálního sportu pro zlepšení kondice a vybití stresu, mezi tuzemskými manažery roste. Svůj podíl na tom má Manažerská extraliga boxu (MEB), která sdružuje amatérské boxery z celé republiky. MEB pravidelně pořádá galavečery se zápasy svých členů ve všech váhových kategoriích, tradičně spojované s charitativní sbírkou. V pořadí 23. galavečer MEB se uskuteční 15. 3. od 19.00 v hotelu Olšanka v Praze. Poprvé jej bude moderovat nový patron MEB Marek Vašut. Součástí galavečera bude předání nového elektrického vozíku těžce tělesně postižené Zuzance a její rodině, na který členové MEB v rekordně krátkém čase vybrali více než 270 000 Kč.

Marek Vasut
Sportovní asociace Manažerská extraliga boxu vznikla v roce 2009 s cílem zpřístupnit tvrdý boxerský trénink všem zájemcům a popularizovat box v očích široké veřejnosti. Od loňského roku stojí v čele MEB na nově ustanoveném postu ředitele český reprezentant v amatérském boxu, pětinásobný mistr ČR a aktuální jednička supertěžké váhy Daniel Táborský. Členové MEB v osobnosti Dana Táborského získali nejen zkušeného trenéra, ale především novou motivaci ke kvalitnějším výkonům.  

IMG 6605
MEB svým členům po celé republice zajišťuje tělocvičnu v místě b ydliště, kontakt na trenéra, pomáhá s nákupem základní výbavy boxera. Prostřednictvím MEB je možné se zapojit do věkově neomezené národní boxerské soutěže – buďto jako jednotlivec nebo reprezentant firmy. Vyvrcholením sezóny je každoročně galavečer v České národní bance.


Zdroj, foto:www.2media.cz; www.extraligaboxu.cz

28. únor 2020
Dnes má svátek Lumír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek