Na rohu Václavského náměstí u magistrály vyrostl hotel Wilson

Na rohu Václavského náměstí u magistrály vyrostl hotel Wilson

HotelWilson
Jde o výjimečný pětihvězdičkový hotel, který byl otevřen na první jarní den. Takže roh Václavského náměstí a magistrály získal luxusnější kabát.


Hotel Wilson je pro nejnáročnější klientelu. Patří do jednoho z největších španělských hotelových řetězců – Barceló Hotels a Resorts. Současně se představil v novém hávu také rekonstruovaný hotel Barceló Praha, který je dalším z hotelů řetězce. Tento vyhledávají především konferenční a kongresoví hosté.
Rodinná hotelová společnost, původem z Mallorky, tak v Česku prezentuje už pět hotelů. Česká republika se řadí mezi evropské země, kde je o tento řetězec velký zájem.


„Pokud jde o hotel Wilson, pak výhodná poloha uprostřed Prahy na rohu Václavského náměstí a Wilsonovy ulice je pro tento druh hotelu nejatraktivnější,“ řekl generální ředitel skupiny hotelů Barceló v Praze Alejandro Martin Alvarez, rodilý Španěl z Barcelony.


„Hotel Wilson je zaměřený na nejnáročnější individuální turistickou a obchodní klientelu, která hledá pětihvězdičkové hotely v centrech měst. V pražské budově o šesti nadzemních podlažích je pro ně připraveno padesát tři luxusních pokojů,“ dodává pan generální ředitel.
Takže Praha se může pochlubit novou zajímavou stavbou.


Zdroj, foto: redakce; mediatrainning

28. únor 2020
Dnes má svátek Lumír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek