Zajeďte si na Dolní Moravu pořídit zimní fotku do soutěže a hrajte o ceny v hodnotě 70 000 korun!

Zajeďte si na Dolní Moravu pořídit zimní fotku do soutěže a hrajte o ceny v hodnotě 70 000 korun!

Dolni Morava Adventure Nights

Využijte ideálních sněhových podmínek na Dolní Moravě a naplánujte si ještě alespoň jeden prodloužený víkend na horách. V létě si pak o sjezdovkách s čerstvým prašanem, snowparku s vychytanými překážkami, zábavné funline a adrenalinové crossové trati můžete nechat jen zdát. Stejně tak o Adventure Nights, o které letos nesmíte přijít, ať už jste loni jednu z deseti shows viděli nebo ne. Ty letošní jsou totiž ještě nadupanější než loni. Večírky na sněhu jsou ještě bohatší o další uchvacující exhibice a vizuální efekty.

Dolni Morava Chata Slamenka Stezka v oblacich

Sobotním večerům s Adventure Nights předchází ještě nabitý celodenní program se soutěžemi o nejrůznější ceny, iglú barem a grilováním. Bavit se tedy budete vy i děti. A pak se můžete přesunout do Aprés Ski U Slona, kde probíhají happy hours na vybrané drinky. Využít můžete také svoz autobusem přímo k Wellness hotelu Vista, před kterým show probíhá. Můžete se přijet podívat i na lyžařské závody pro veřejnost, startovat můžete vy nebo klidně děti. Vyzkoušet si můžete i jízdu rolbou Pisten Bully nebo vyrazit s partou na večerní sáňkování. Akcí se v průběhu roku pořádá nepřeberně, určitě se před odjezdem podívejte na kalendář akcí na webu, ať o něco nepřijdete.

Dolni Morava Stezka v oblacích I 

Aktuálně třeba probíhá fotosoutěž o ceny v hodnotě 70 000 korun. Vyhrát můžete pobyt ve Wellness hotelu Vista, v penzionu Terezka, jízdy na bobové dráze, vstupenky na Stezku v oblacích, dárkové poukázky a další krásné ceny. Stačí poslat vaši nejhezčí zimní fotku, která nějakým způsobem souvisí se Stezkou v oblacích. Fotku pošlete na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do Facebookové zprávy Stezky v oblacích nebo ji označte hashtagem #soutezskywalk. Každý soutěžící může poslat jen jednu fotku. Soutěž trvá až do 30. dubna.

 Dolni Morava bobova draha

Pokud vyrazíte fotit výherní fotku na Dolní Moravu, pořiďte si skipas ještě před odjezdem online. Vyhnete se tak frontám, ušetříte čas a dokonce i peníze. Oproti nákupu na pokladně je online skipas levnější o 15 %. Podrobnější informace o skipasu, ubytování, wellness i kulturním vyžití najdete na www.hotel-dolnimorava.cz nebo www.dolnimorava.cz

 

 

Zdroj, foto: www.dolnimorava.cz; www.hotel-dolnimorava.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cammino

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže