Sezóna na Dolní Moravě odstartovala

Sezóna na Dolní Moravě odstartovala

Dolni Morava Lesni zazitkovy park II

Lanový park, adrenalin park, bobová dráha a Stezka v oblacích se o velikonočních svátcích probudí ze zimního spánku a vystřídají tak lyžařské radovánky v areálu Dolní Morava.  Od 14. dubna se začnou otevírat brány jednotlivých atrakcí. Oslavte jaro originálními aktivitami pro celou rodinu!

Dolni Morava lanovy park
Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park a Pískový svět ožijí jen o dva týdny později. Sezónu v nich zahájíme 28. dubna. Do těchto tří parků určených pro všechny malé i velké objevitele a dobrodruhy můžete navíc vyrazit za jednotné vstupné.

Dolni Morava Lesni zazitkovy parkI

Na držitele Resort Card pak čekají slevy až 50 procent na vybrané atrakce a dárek navíc. Využít můžete také speciální rodinný pobyt ve Wellness hotelu Vista****.

V promyšleném balíčku najdete animační programy pro děti i dospělé, neomezené vstupy do parků i wellness zóny a fitness, skvělou polopenzi a komfortní ubytování.

Dolni Morava Stezka v oblacich I

Výlet na Dolní Moravu si můžete naplánovat podle některé z akcí v našem nabitém kalendáři. Čeká nás Jarní výstup do oblak, Pálení čarodějnic, Dětský den nebo třeba noční dobrodružství v Mamutíkově vodním parku či lanovém parku. A pokud si vyběhnete na Stezku v oblacích a pořídíte si zde pár fotek, nezapomeňte se přihlásit do naší soutěže. Stačí, když pošlete fotku na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do zprávy na facebookové stránce Stezka v oblacích / Sky Walk nebo ji na sociálních sítích označíte hashtagem #soutezskywalk.
Do konce dubna hrajeme o dárkový poukaz za 15 tisíc, pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vista a další skvělé ceny v celkové hodnotě 70 tisíc korun. A už od 1. května startujeme úplně novou soutěž.

Dolni Morava Mamutikuv vodni park

Další tipy, kam vyrazit, jak si naplánovat svůj pobyt, informace o cenách a otevíracích dobách najdete na webu www.dolnimorava.cz a www.hotel-dolnimorava.cz. Přijeďte na Dolní Moravu sbírat jarní zážitky!


Zdroj, foto: www.dolnimorava.cz

                  www.hotel-dolnimorava.cz

   
                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cammino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

6. srpen 2020
Dnes má svátek Oldřiška

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže