Sencor Adrenaline Zone na Rock for People 2017

Sencor Adrenaline Zone na Rock for People 2017

 MG 5769
Již 23. ročník hudebního festivalu Rock for People se blíží. Brány Festivalparku na letišti v Hradci Králové se otevřou již v úterý 4.7.2017. Festival přiláká mezinárodní i české interprety a kapely a na 6 stageích se jich od 4.7. do 6.7. vystřídá několik desítek.

 

Zábava je zaručena pro milovníky hudby, kteří si však mohou ve chvilkách potřebného odpočinku vychutnat i chilloutové koutky, ale i různé sporty. Letošní ročník je obohacen o zónu se SENCOR U-Rampou.

 MG 5748

V zóně je pro vás připravena U-Rampa, workshopy pro návštěvníky, ale i 2 moderované exhibice denně. Dále se můžete těšit na parádní podívanou ve formě profesionálních riders Zdendy Peška (BMX), Máry Čejchana (Skate) a Petra Manďáka (In-line), které podpoří i lokální jezdci z Hradce Králové. Třešničkou na dortu je možnost si bezplatně zapůjčit skateboardy a helmy. V rámci workshopů si i sami můžete vyzkoušet nějaký ten trik.

 

Více na: https://www.rockforpeople.cz/zazitky/u-rampa/

 

 

SENCOR
patří k nejrychleji rostoucím značkám vůbec a v současné době nabízí své produkty na více než 50 světových trzích. Společnost byla založena roku 1969 v Japonsku a jejím hlavním cílem je nabízet výrobky, které splňují náročné požadavky současného zákazníka na špičkovou kvalitu a design. Ten se kromě funkčnosti vyznačuje i výraznou barevnou rozmanitostí u většiny produktových řad. SENCOR pravidelně rozšiřuje své portfolio, jež v současné době zahrnuje více než tisíc produktů v několika kategoriích. Mezi ně patří například kuchyňské spotřebiče, spotřební elektronika, domácí spotřebiče, kosmetika, AV, vybavení do automobilů a vybavení kanceláří.
Více informací o kompletní nabídce výrobků značky SENCOR naleznete na http://www.sencor.cz/

 

 

 

 

17. leden 2020
Dnes má svátek Drahoslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek