Plněný croissant 3x jinak

Plněný croissant 3x jinak!


Křehký a křupavý croissant neodmyslitelně patří ke klasikám francouzské kuchyně. Zatímco ve Francii si ho nejčastěji vychutnávají samotný, nebo s džemem, Češi si oblíbili i slanou variantu, croissant plněný kvalitním sýrem, lahodnou zeleninou a voňavou uzeninou. V pekařství Mr.Baker a Hello!můžete v říjnu a listopadu propadnout kouzlu croissantů i Vy!.


Vybírat můžete hned ze tří neodolatelných kombinací. Pekařství Mr. Baker a Hello! jsou důkazem, že i rychlé občerstvení může být plné zajímavých a neobvyklých chuťových kombinací.


Kuřecí gurmán je cereální croissant, bohatě obložený plátky zauzených kuřecích prsou a ledovým salátem. Klasickou kombinaci ozvláštňují švestková povidla, která jsou již od 14.století pochoutkou, typickou pro podzimní období.

croisant1


Vydatnou snídani nebo svačinu představuje Sýrové trio. Trojici sýrů – lahodný Encián s ušlechtilou plísní, jemný Eidam a uzený Eidam – chuťově dokonale doplňují sušená rajčata a salát rukola.

croisant2

 

 

Trio je pak určené pro milovníky uzenin – jemná šunka, výrazný salám Herkules a voňavá Debrecínská pečeně – ideální svačina do práce!

croisant3
Pobočky ryze české sítě Pekařství Mr.Baker najdete na 33 místech po celé ČR, provozovny Hello! pak na dalších 16 místech.

 

www.mrbaker.cz

 

21. září 2019
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek