Nalaďte se do vánoční atmosféry

Nalaďte se do vánoční atmosféry


Adventní čas se pomalu blíží a s ním také sváteční vánoční atmosféra, která na nás dýchá na každém kroku. S posledním měsícem v roce však často přichází i zimní mrazy a výrazně nižší venkovní teploty. Bojujte proti nim a prohřejte celý svůj organismus lahodnými horkými nápoji. A nemusíte se držet pouze zažité klasiky v podobě grogu či svařeného vína! Vyzkoušejte třeba spojení sladké čokolády, aromatické vanilky a kořeněného rumu Captain Morgan a vychutnejte si drink, který vás v předvánočním období příjemně naladí.  

 

Studené počasí nás přemlouvá k tomu, abychom koktejly s ledem nahradili teplými nápoji. To ovšem neznamená, že se musíte vzdát lahodné chuti kořeněného rumu, ba naopak. Připravte si teplý míchaný drink, který v sobě skrývá chuť rumu Captain Morgan. Přidejte pár kapek vaječného likéru a nalaďte se na správnou notu předvánoční atmosféry.

vaniklka
Na jeden drink budete potřebovat:

50 ml Captain Morgan Original Spiced Gold
50 ml likéru Baileys, či vaječného likéru
100 ml horké čokolády
1 vanilkový lusk
šlehačku

Postup:
Na slabém plameni nechte ohřát čokoládu a dochuťte ji semínky z vanilkového lusku. Připravte si vysoký hrnek a nalijte do něj vaječný likér a rum Captain Morgan. Přidejte čokoládu a dozdobit můžete také šlehačkou. Drink lze dochutit i skořicí nebo strouhanou čokoládou.
TIP:
Servírujte drinky Captain Morgan stylově v kapitánském korbelu. Obdarujte sebe či jiného milovníka míchaných drinků na bázi rumu dárkovým balením s originální sklenicí a vychutnejte si teplé či studené nápoje vždy ve stylu.

Hot coco bay N


O společnosti Stock Plzeň-Božkov
Společnost Stock Plzeň-Božkov je jedničkou na českém trhu, na který již déle než 85 let přináší oblíbené značky jako Božkov a Fernet. S portfoliem čítajícím více než 40 produktů je Stock Plzeň lídrem na trhu co do objemu prodaného alkoholu. Zároveň distribuuje úspěšné značky rumu Captain Morgan, nejsilnější značku whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, největší světovou značku London Dry Ginu Gordon‘s, největší světovou značku vodky Smirnoff a mnohé další.

 

28. únor 2020
Dnes má svátek Lumír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek