Nové příchutě BIRELL BOTANICALS – JABLKO SE ZÁZVOREM A HEŘMÁNKEM

SEZNAMTE SE S NOVOU PŘÍCHUTÍ BIRELL BOTANICALS – JABLKO SE ZÁZVOREM A HEŘMÁNKEM

Birell Botanicals všechny příchutě

Řada nápojů Birell Botanicals se rozšiřuje o příchuť Jablko se zázvorem a heřmánkem. Milovníkům přírodního osvěžení tak přináší unikátní kombinaci chuti ovoce s jemnou hořkostí a osobitým aroma pečlivě vybraných ingrediencí. Doplňuje dvě stávající podmanivé příchutě – Bezový květ s citronem a tymiánem a Zelený čaj s jasmínem a bergamotem. Jedinečnou postupně se rozvíjející chuť získávají všechny tři příchutě během 19denního procesu zrání.

Birell Botanicals jablko heřmánek zázvor
Každá plechovka této neodolatelné novinky nabízí osvěžující kombinaci nasládlé chuti jablka a příjemně výrazného zázvoru, kterou harmonicky doplňuje heřmánek. Jejich mix přináší neobyčejný zážitek všem, kteří si rádi vychutnají dobré pití s originálními chuťovými kombinacemi. Nápoj se připravuje tradičním pivovarnickým postupem za použití unikátních kvasinek Birell a nejjemnějších odrůd chmele, rostlin a ovocných šťáv.


„Těší nás, že lidé čím dál častěji dávají přednost odlehčené variantě nealkoholických nápojů před přeslazenými sycenými limonádami,“ říká Veronika Hořáková, manažerka značky Birell a dodává: „Birell Botanicals získává svou osobitou postupně se rozvíjející chuť během 19denního procesu zrání, kdy se o něj starají sládci se stejnou péčí jako o ta nejlepší piva. Ovlivňuje ji i specificky namíchaný poměr ingrediencí, které jsou navíc přidávány v různém skupenství – od sušených, přes extrakty až po přírodní aromata.“


Birell Botanicals reaguje na současný trend zdravého životního stylu a jeho chuť je typická pozvolným vynikáním jednotlivých ingrediencí, které se do nápoje přidávají postupně během varného procesu. Čistě přírodní nápoj poslouží jako příjemné osvěžení během náročného dne v práci i při zasloužené chvíli odpočinku. Navíc je díky nižší koncentraci obsaženého cukru než u podobných sladkých nealkoholických nápojů a limonád skvělou volbou i pro ty, kteří si hlídají svůj jídelníček.


Vyzkoušejte toto chutné osvěžení plné přírodních ingrediencí. Birell Botanicals Jablko se zázvorem a heřmánkem lze zakoupit v praktické plechovce o objemu 400 ml. K dostání je v běžné maloobchodní síti za doporučenou prodejní cenu 19,90 Kč.

 

 

Jistě oceníte další zajímavé informace:
•    Značka Birell je nejprodávanějším nealko pivem v České republice a lídrem celé kategorie nealkoholických piv. Na českém trhu je už 27 let.
•    Do portfolia značky patří Birell Světlý, Birell Polotmavý, Birell Zelený ječmen, míchané nápoje Birell Limetka & Malina, Birell Pomelo & Grep, Birell Zázvor a Birell Polotmavý Citron.
•    Dokonalou pivní chuť Birellu oceňují nejen spotřebitelé, ale úspěchy také sklízí na tuzemských i světových soutěžích.
•    Posledními úspěchy v ČR jsou zlaté medaile ze soutěží České pivo roku 2016 (Birell Světlý), Zlatý pohár PIVEX 2017 (Birell Polotmavý) a Zlatý pohár PIVEX 2018 (Birell Světlý a Birell Pomelo)
•    V roce 2017 získal Birell Světlý zlatou medaili v prestižní britské soutěži The International Brewing Awards, považované za „pivní Oscary“.
•    S celkovým prodejem více než 11 milionů hektolitrů v kalendářním roce 2016 (včetně licenčních výrob v zahraničí) a s exportem do více než 50 zemí světa je Plzeňský Prazdroj předním výrobcem piva v regionu a největším exportérem českého piva.
•    Za dlouhodobý přínos k rozvoji společenské odpovědnosti v České republice byl Plzeňský Prazdroj oceněn Zlatým certifikátem v soutěži TOP odpovědná velká firma 2016, pořádané platformou Byznys pro společnost.

 

 

 


Zdroj, foto: asahibeer

25. únor 2020
Dnes má svátek Liliana

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek