Melouny Bouquet – bez pecek, šťavnaté a plné zdraví přinášejí léto na náš stůl

Melouny Bouquet – bez pecek, šťavnaté a plné zdraví přinášejí léto na náš stůl

Melouny Bouquet holcicka s rozkrojenym melounem

Čerstvé šťavnaté ovoce je jedním z dobrých důvodů, proč se těšit na letní sezónu. A už od začátku května můžete ladit svoje chuťové pohárky na melouny Bouquet, které vyrostly ve sluncem zalitém Španělsku. Plné chuti a sladké šťávy se stanou středobodem každého společného jídla. Melouny Bouquet mají však velkou přednost navíc: neobsahují pecky.

 

Bezpeckové melouny poprvé vyrostly již před šedesáti lety chytrým křížením odrůd. Díky tomu neobsahují těžko stravitelná jadérka, ale jen malá měkká zrníčka, kterých si při polykání sotva všimnete. Tuto výhodu ocení zejména děti, které se peckám vyhýbají nejčastěji. Místo pecek však toto ovoce obsahuje velké množství minerálů, vitamíny A, C, B6, draslík a velké množství antioxidantu lykopenu. Kromě toho jsou plné vody, a proto se hodí při doplňování pitného režimu v horkých jarních a letních dnech. V melounech nenajdete žádné tuky a cholesterol.

Melouny Bouquet rodina na pikniku

Melouny se v prosluněných oblastech světa pěstují již tisíce let, a proto existuje obrovské množství receptů, které využívají jejich sladkou a osvěžující chuť. Můžete je přidat jako zpestření do salátů, do letních koktejlů, do sorbetů, do čatní, naložit je, ozvláštnit jimi dezerty, vylepšit smoothie nebo z nich dokonce připravit letní studenou polévku. Dobře se budou vyjímat na pikniku nebo zahradní slavnosti. Melouny Bouquet jsou zkrátka esencí léta, kterou můžete vzít snadno třeba na výlet nebo za dobrodružstvím. Stačí si jen najít svou oblíbenou variantu.

Melouny Bouquet Melounova trist 2

Melouny Bouquet dováží do České republiky společnost Anecoop, která je španělským lídrem v exportu čerstvého ovoce a zeleniny. Firma spolupracuje s více než 150 000 farmáři, jejichž produkty vyváží do více než 60 zemí světa. Celý systém je chráněn ochrannou známkou Naturane s přísnými předpisy. Více informací najdete na www.nejlepsimelouny.cz

nebo na Facebooku www.facebook.com/BOUQUETovoce


Melouny Bouquet jsou k dostání od začátku května v Kauflandu, Globusu a ve vybraných maloprodejnách. Cena se pohybuje okolo 37 Kč/kg.

 

Melouny Bouquet nakrájený

 

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: Bouguet

26. září 2020
Dnes má svátek Andrea

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek