Krajanka ZOO zabodovala v soutěžích

Krajanka ZOO zabodovala v soutěžích
Volba spotřebitelů 2018 a Mlékárenský výrobek roku 2018

Volba spotřebitelů ocenění
Společnost ALIMPEX FOOD a.s. uvedla v březnu 2018 na trh smetanové krémy Krajanka ZOO, které nedávno získaly hned několik ocenění ve dvou spotřebitelských soutěžích. Ve Volbě spotřebitelů  - Nejlepší novinka roku 2018 se Krajanka ZOO stala vítězem v kategorii mléčných dezertů se všemi svými příchutěmi – kakao, vanilka i smetana. Navíc v této soutěži obdržela čestné uznání poroty, která tyto krémy shledala nejvíce inovativním projektem. Třešničkou na dortu je pak výhra v doprovodné soutěži fanoušků na facebooku. Výrobce Krajanku ZOO také přihlásil do soutěže Mlékárenský výrobek roku 2018, kde se smetanovým krémem vyhrál kategorii Mléčné dezerty, tvarohové a smetanové krémy. Krajanka ZOO chutná nejenom odborníkům, ale i dětem, a to přestože obsahuje méně cukru oproti většině ostatních smetanových dezertů. Výrobek navíc podporuje unikátní projekt „Pomáháme jim přežít“. Z každého zakoupeného kelímku smetanového krému putuje finanční obnos na ochranu přirozeného životního prostředí gorily nížinné, gaviála indického nebo koně Převalského. Zákazníci naleznou Krajanku ZOO ve všech obchodních řetězcích, a také na nezávislém trhu ve dvou velikostech balení.

 

„Ohodnocení jak odborné poroty, tak spotřebitelů si velice cením. Je to pochvala za úsilí, které řadu měsíců vyvíjel celý tým lidí,“ říká Martin Kincl, marketingový manažer značky Krajanka. „Důležité pro nás bylo především zachovat smetanovou chuť a snížit obsah cukru ve výrobku, který je pro děti mnohdy úplně zbytečný. To se myslím povedlo a Krajanka ZOO chutná.  Sám mám dvě děti. Zajímá mě, co jedí a hlavně, zda je to i baví,” dodává Martin Kincl.

 

Krajanka ZOO podporuje významné projekty Zoo Praha. Konkrétně návrat koní Převalského do Mongolska, ochranu gaviálů na indické řece Čambal a pomoc gorilám i dalším ohroženým druhům ve střední Africe. Přispívá i k informování české veřejnosti, zejména dětí. Pokud si zákazník vybere v obchodě kelímek s kresbou gorily nížinné, gaviála indického nebo koně Převalského, tak automaticky posílá na jejich účet deset haléřů. Každým haléřem pomáhá zkvalitnit jejich životní prostředí a rozšířit osvětu o ochraně přirozených domovů ohrožených druhů. Více o projektu je na www.krajankazoo.cz nebo na www.zoopraha.cz v záložce Pomáháme jim přežít.

Volba spotřebitelů novinkaMlekarensky vyrobek roku 2018 Krajanka ZOO 2Volba spotřebitelů čestné uznání 2
Krajanka ZOO – smetanový krém
Lahodný smetanový krém Krajanka ZOO pomyslně zanese na vlnách tvarohu a smetany její milovníky až do severní Indie k řece Čambal. Koupí tohoto výrobku navíc pomáhají všichni chránit životní prostředí gaviálů indických. Výrobek je k dostání ve všech řetězcích a na nezávislém trhu v gramáži 80 g za cenu 13,90,- Kč nebo v gramáži 130 g za cenu 18,90,- Kč.

Krajanka ZOO – krém s vanilkovou příchutí
Jednoduše poctivá krémová svačinka Krajanka ZOO s příchutí vanilky je z 55% tvořena tvarohem a 30% smetanou. Koupí tohoto výrobku pomáhají všichni společně chránit přirozené životní prostředí koně Převalského ve střední Asii. Výrobek je k dostání ve všech řetězcích a na nezávislém trhu v gramáži 80 g za cenu 13,90,- Kč nebo v gramáži 130 g za cenu 18,90,- Kč.

Krajanka ZOO – kakaový krém
Kakaový krém Krajanka ZOO má tu moc přenést všechny zájemce na smetanovo-tvarohové liáně až do afrického deštného lesa mezi gorily nížinné. Ti kdo si výrobek koupí se podílejí na ochraně jejich přirozeného životního prostředí. Výrobek je k dostání ve všech řetězcích a na nezávislém trhu v gramáži 80 g za cenu 13,90,- Kč nebo v gramáži 130 g za cenu 18,90,- Kč.

 

 


ALIMPEX FOOD a.s. je společností zabývající se zejména velkoobchodem a distribucí čerstvých, mražených a nechlazených potravin. Od roku 2000 zahrnula firmy do svých aktivit logistické a distribuční služby. Tyto aktivity prošly rychlým vývojem jak z hlediska sortimentu, tak i obratu. Katalogová nabídka obsahuje více než 6500 položek výrobků. Společnost dodává na trh výrobky českých mlékáren, ale i vlastní značky: Balsýr, Blaník, Dr. Halíř, Krajanka, Krajanka mléčné, Krajánek, Milkin, Pâté du Chef a Pivrnec. Dále pak značky, které na trhu výhradně zastupuje, jako například EISKAFEE, Elinas nebo Philadelphia.

10. červenec 2020
Dnes má svátek Libuše a Amálie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže