Nový prémiový model SodaStream SPIRIT One Touch

Nový prémiový model SodaStream SPIRIT One Touch

sodastrakova18

Značka SodaStream rozšiřuje svoji nabídku výrobníků domácí perlivé vody Spirit o nový prémiový model SodaStream Spirit One Touch se zcela automatickou přípravou domácí perlivé vody s přednastavenými třemi stupni perlivosti.

 

Nový prémiový model automatický SodaStream Spirit One Touch splňuje požadavky náročného zákazníka na design, funkčnost a také pohodlnou obsluhu. Přípravu domácích bublinek zjednodušuje revoluční systém uchycení lahve pomocí Snap & Lock mechanismu bez nutnosti šroubování a automatický proces přípravy perlivé vody, který zobrazují světelné diody. Stačí si zvolit podle naší chuti jeden ze tří přednastavených režimů perlivosti – jemný, středně nebo silně perlivý.

 

S automatickým výrobníkem perlivé vody SodaStream Spirit One Touch hravě skoncujete se zastaralým způsobem tahání těžkých plastových lahví z obchodu a nachystáte si čerstvou domácí perlivou vodu z kohoutku, kdykoliv dostanete chuť se napít.


SodaStream Spirit One Touch se snadnou obsluhou je nejen skvělým pomocníkem, ale díky svému prémiovému vzhledu budí v naší designové kuchyni, ale stejně tak i v kancelářích při pracovních jednáních, pozornost a lepší dojem než nevzhledné plastové lahve z obchodu.

 

Novinka je dostupná na našem trhu v černém provedení od srpna letošního roku za doporučenou maloobchodní cenu 3199 Kč.


Balení obsahuje vše potřebné pro okamžité zahájení výroby domácí perlivé vody, tedy samotný výrobník s napájecím adaptérem, bombičku s potravinářským plynem CO2 až na 80 litrů perlivé vody a tlaku odolnou nápojovou lahev z plastu bez BPA.

 

 

 


O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

 

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

phoe

 

 

24. září 2020
Dnes má svátek Jaromír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek