Připojte se s pekařstvím PAUL ke kampani - dostbyloplastu

Připojte se s pekařstvím PAUL ke kampani - dostbyloplastu

paultaska

Přemýšleli jste o tom, kolik kelímků, brček nebo jednorázových sáčků vyhodíte do koše každý den? Francouzské pekařství PAUL se připojilo ke kampani, která si klade za cíl snížit objem plastového odpadu. Pokud je pro Vás ekologický přístup součástí životního stylu, přijďte si do pekařství PAUL prohlédnout novou řadu znovupoužitelných obalů. Budete mít nejen ještě lepší pocit z nákupu, ale zároveň ušetříte!

 

Podle odborníků mohou být plasty pro ekologii větším nebezpečím, než globální oteplování. I když patří Česká republika k přeborníkům v recyklování a dalšímu zpracování plastů, důležitější a účinnější je postarat se o to, aby plastový odpad vůbec nevznikal.

 

10% sleva na kávu, pokud si přinesete vlastní hrnek

paulhrnek
Na kamenných prodejnách pekařství PAUL si můžete zakoupit nový sortiment obalů pro opakované použití, který využijete při každé návštěvě. Káva ze stylového termohrnku chutná mnohem lépe, než z papírového kelímku a navíc získáte i další příjemný bonus - při zakoupení jakéhokoli teplého nápoje do termohrnku PAUL dostanete vždy 10% slevu a k tomu dalších 7% z útraty zpět, pokud vlastníte Mercicard.


Naši stylovou látkovou tašku můžete složit do kabelky a odnést si v ní své oblíbené pečivo, vždy když k nám zavítáte. Termohrnek i tašku můžete také darovat svým přátelům a známým, kteří často chodí do pekařství PAUL. Spolu s nimi se tak připojíte k našemu boji proti nadměrné spotřebě plastů.

V rámci kampaně přistoupilo pekařství PAUL i k dalším změnám, které mají za cíl snížit nadměrnou spotřebu plastů, a to jak v kamenných prodejnách, tak na e-shopu.

 

www.paul-cz.com

e-shop: www.shop.paul-cz.com

 

 

 

 

18. únor 2020
Dnes má svátek Gizela

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek